Foto

  • 15 czerwca 2023
  • 28 czerwca 2023
  • wyświetleń: 12375

Impreza na powitanie wakacji w Parku Szwajcarska Dolina!

Powitanie Lata w Parku Szwajcarska Dolina - 23.06.2023 · fot. Grzgorz Załucki / czecho.pl


Pożar agregatu podczas festynu w Parku Szwajcarska Dolina - 23.06.2023 · fot. Grzegorz Załucki / czecho.pl
Gmina Czechowice-Dziedzice, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Zarząd Osiedla "Tomaszówka" zaprosili w piątek 23 czerwca - w dzień zakończenia roku szkolnego - na Powitanie Lata w Szwajcarskiej Dolinie! Zobaczcie fotorelację!

Impreza odbyła się na terenach rekreacyjnych wokół MOSiR w Czechowicach-Dziedzicach - w Parku Szwajcarska Dolina. W programie znalazły się liczne atrakcje, w tym Pojedynek o Tytuł "Super Dzieciaka", organizowany przez Klub Sportowy Strong Life oraz animacje harcerskie, o które zadbali harcerze z czechowickiego Hufca ZHP. Imprezę skróciły jednak opadu deszczu. Nie odbyła się zaplanowana na zakończenie dyskoteka pod gołym niebem. Na późniejszy termin przeniesiono również finałową rozgrywkę Pojedynku o Tytuł "Super Dzieciaka", o którym jej uczestnicy zostaną poinformowani przez organizatora - Klub Sportowy Strong Life.

Podczas imprezy, około godziny 17.30, doszło do pożaru agregatu. Interweniował zastęp OSP Czechowice.

Loading...

ar, mp / czecho.pl

źródło: www.czechowice-dziedzice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.