Foto

  • 29 czerwca 2023
  • 5 lipca 2023
  • wyświetleń: 9630

Za nami rodzinny piknik na Placu Jana Pawła II

Piknik Rodzinny Stowarzyszenia Nowa Inicjatywa - 2.07.2023 · fot. Facebook / Stowarzyszenie Nowa Inicjatywa
W niedzielę, 2 lipca na Placu Jana Pawła II w Czechowicach-Dziedzicach odbył się Piknik Rodzinny organizowany przez Stowarzyszenie Nowa Inicjatywa. Organizacja zaprosiła do wspólnej zabawy już po raz piąty.

- Nawet ulewa - na szczęście krótka - nie mogła zepsuć zabawy mieszkańcom Czechowic-Dziedzic, którzy wyśmienicie bawili się podczas niedzielnego Pikniku Rodzinnego z Nową Inicjatywą. Na Placu Jana Pawła II spotkaliśmy się już po raz piąty. Jak zawsze było głośno, kolorowo, smacznie i wesoło, a w drugiej części Pikniku również słonecznie - podsumowało stowarzyszenie Nowa Inicjatywa w mediach społecznościowych.

- Gorąco dziękujemy wszystkim osobom i instytucjom, które wsparły organizację Pikniku Rodzinnego z Nową Inicjatywą, zaangażowały się w jego przygotowanie i przeprowadzenie. Jak zwykle mogliśmy liczyć na Waszą pomoc! To dzięki Wam atrakcji było tak wiele, były tak rozmaite i ciekawe! Do zobaczenia za rok - dodała organizacja.

ar, mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.