Foto

  • 5 lipca 2023
  • wyświetleń: 3532

Utrudnienia w CEE. Elementy infrastruktury będą niedostępne

Elementy infrastruktury poddawane konserwacji w Centrum Edukacji Ekologicznej w Czechowicach-Dziedzicach - 4.07.2023 · fot. CEE Czechowice-Dziedzice
W najbliższych dniach w Centrum Edukacji Ekologicznej w Czechowicach-Dziedzicach w Dolinie Jaskrów oraz w rejonie ulic Lipowej i Chłopskiej odbywają się terenowe prace konserwacyjne. W związku z tym korzystanie z niektórych elementów infrastruktury w CEE może wiązać się z utrudnieniami.

Komunikat w tej sprawie Centrum Edukacji Ekologicznej w Czechowicach-Dziedzicach wydało we wtorek, 4 lipca. Konserwacja elementów infrastruktury polega na malowaniu drewnianych mostków nad Potokiem Czechowickim i ciekiem Bażaniec oraz drewnianych pomostów na terenie użytku ekologicznego.

Jak dodaje CEE, utrudnienia będą okresowe. - Prace prowadzone są w taki sposób, aby zamknięcie głównego ciągu pieszego na ścieżce dydaktycznej nie było konieczne, toteż komunikacja traktem wzdłuż potoku powinna odbywać się bez przeszkód. Mają miejsce jedynie czasowe wyłączenia z ruchu wybranych fragmentów pomostów, leżących poza głównym ciągiem komunikacyjnym - możemy przeczytać w mediach społecznościowych.

- Za wszelkie niedogodności z tego tytułu serdecznie przepraszamy, licząc na cierpliwość i zrozumienie - apeluje czechowickie Centrum Edukacji Ekologicznej.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.