Foto

  • 16 lipca 2023
  • wyświetleń: 6543

Groźny pożar w Kaniowie. Płonął garaż i rower elektryczny

Interwencja straży pożarnej przy ul. Krzywoloków w Kaniowie - 16.07.2023 · fot. OSP Czechowice; OSP w Kaniowie
W niedzielę, 16 lipca około godziny 15.30 strażacy zostali zadysponowani na jedną z posesji przy ul. Krzywoloków w Kaniowie. Doszło tam do pożaru garażu.

Jak przekazano portalowi czecho.pl w stanowisku kierowania KM PSP w Bielsku-Białej, ogniem objęty był garaż oraz znajdujący się w nim rower elektryczny, który był podłączony do ładowarki. Pożar udało się szybko ugasić, ogień nie rozprzestrzenił się na budynki mieszkalne. Nie było osób poszkodowanych.

W sumie na miejscu interweniowało 6 zastępów straży pożarnej oraz patrol policji. Jak wyjaśniono naszemu portalowi w SK bielskiej KM PSP, ilość strażaków wysłanych na miejsce wynikała z dwóch zgłoszeń - pożaru garażu przy ul. Krzywoloków oraz pożaru poddasza domu przy ul. Dankowickiej, także w Kaniowie. Ostatecznie okazało się, że ogień pojawił się tylko w pierwszym z wymienionych miejsc.

Loading...

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.