Foto

  • 26 lipca 2023
  • 16 sierpnia 2023
  • wyświetleń: 19976

Za nami impreza na półmetek wakacji w Parku Świętej Barbary

Impreza na półmetek wakacji w Parku Świętej Barbary - 13.08.2023 · fot. UM Czechowice-Dziedzice
Wiele atrakcji czekało na dzieci, które wraz z rodzicami postanowiły przyjść w niedzielne popołudnie 13 sierpnia do Parku Świętej Barbary w Czechowicach-Dziedzicach. Wszystko za sprawą imprezy zorganizowanej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Miejską Bibliotekę Publiczną."Półmetek wakacji" w pierwotnym terminie miał odbyć się tydzień wcześniej, jednak ze względu na niesprzyjające warunki pogodowe została przeniesiona na niedzielę 13 sierpnia. Tym razem pogoda dopisała.

W Parku Świętej Barbary dzieci mogły skorzystać z wielu bezpłatnych atrakcji. Standardowo dużym zainteresowaniem cieszyły się dmuchańce. Starsze dzieci wybierały zjazdy z górki w dmuchanych kulach zorbingowych. Kolejka najmłodszych mieszkańców naszej gminy ustawiała się także do wykonania zmywalnych tatuaży. Zgodnie z zapowiedzią odbyły się także warsztaty z haftowania zakładek do książek.

ar, mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Biblioteka Miejska Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj