Foto

  • 5 sierpnia 2023
  • 21 sierpnia 2023
  • wyświetleń: 5150

Charytatywny Turniej Steel Dart dla Domu Kulejących Aniołów

Charytatywny Turniej Steel Dart dla Domu Kulejących Aniołów w Chacharni - 19.08.2023 · fot. Grzegorz Gaża / Facebook
Ponad 100 zawodników z całego województwa śląskiego wzięło udział w Charytatywnym Deblowym Turnieju Steel Dart o Puchar Grzegorza Gaży, który w sobotę, 19 sierpnia odbył się w klubie Chacharnia w Czechowicach-Dziedzicach. Zobaczcie fotorelację!Było to jedno z największych wydarzeń darterskich w regionie. Podczas zawodów została przeprowadzona zbiórka na rozbudowę Domu Kulejących Aniołów w Piasku i na cel trafiło również wpisowe Turnieju.

Dla graczy przygotowano 10 profesjonalnych stanowisk do gry, a liczenie punktów odbywało się za pomocą tabletu, umieszczonego przy każdej tarczy za pośrednictwem aplikacji DartConnect. Trzy decydujące starcia - półfinały i finał zostały rozegrane na scenie, przy wyjątkowej oprawie z transmisją na żywo na platformie Youtube.

Na podium znaleźli się: Magic&Molero - Maciej Matusiak, Jerzy Matera - miejsce I, D&D - Daniel Choroba, Dawid Figura - miejsce II oraz dwa miejsca III : Głodne Wilki - Przemysław Szołdra, Robert Słowioczek i Steyer/Jasiulek - Sebastian Steyer, Paweł Jasiulek.

Zwycięzcy otrzymali atrakcyjne nagrody oraz puchary.

- Gratuluję najlepszym drużynom. Dziękuję z całego serca wszystkim uczestnikom Turnieju, ponieważ wszyscy jesteście zwycięzcami, w tak piękny sposób wspierając szlachetny cel. Dziękuję Stowarzyszeniu Masny Steel z Kobióra za sprawną organizację, dziękuję Patronom Honorowym wydarzenia oraz Patronom Medialnym. To była pierwsza edycja Turnieju. Za rok chcemy również taką imprezę sportową zorganizować - podkreśla Poseł na Sejm RP Grzegorz Gaża.

Patronat Honorowy nad wydarzeniem objęli: Poseł do Parlamentu Europejskiego Grzegorz Tobiszowski, Poseł na Sejm RP Grzegorz Gaża, Burmistrz Czechowic-Dziedzic Marian Błachut oraz Burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol, którego na turnieju reprezentował Wiceburmistrz Piotr Sidzina.
Partnerami byli: Tauron, Chacharnia oraz GODARTS.pl.

Organizatorami Turnieju byli Stowarzyszenie Masny Steel Dart z Kobióra oraz Poseł na Sejm RP Grzegorz Gaża.

Przebieg Turnieju można obejrzeć na stronie:
https://tv.dartconnect.com/event/mt_5l5v354z_23

Natomiast nagranie z meczów półfinałowych oraz finału:


Wydarzenie prowadził i czuwał nad jego prawidłowym przebiegiem Patryk Mnich ze Stowarzyszenia Masny Steel.

ar, BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Chacharnia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Chacharnia" podaj