Foto

  • 9 września 2023
  • 17 września 2023
  • wyświetleń: 9823

Mnóstwo atrakcji dla dużych i małych. Piknik Charytatywny "Pożegnanie lata"

Piknik Charytatywny "Pożegnanie lata" - 16.09.2023 · fot. OSP Czechowice
Stowarzyszenie "Pomoc Raduje" zaprosiło na Piknik Charytatywny "Pożegnanie Lata". Wydarzenie zorganizowano w sobotę 16 września na terenie OSP Czechowice przy ulicy Barlickiego.

Wśród atrakcji między innymi: bogata strefa gastronomiczna z grillem, napojami, popcornem i watą cukrową, loteria fantowa, malowanie twarzy i koszulek, tatuaże dla dzieci, akcja "podaruj nowe życie zabawkom", baloniki z helem, przejażdżki konne, zagroda alpak, animacje dla dzieci, karaoke, licytacje, malowanie kamieni.

- Podczas pikniku mogliście państwo po raz kolejny skosztować naszej grochówki , czy zapoznać sie z naszym wyposażeniem. Byłam też mnóstwo innych atrakcji, które zobaczycie w fotorelacji.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za obecność. Szczególne podziękowania dla druhen i druhów którzy aktywnie włączyli się w pomoc w organizacji. Spora ilość naszej grochówki dzięki Katarzynie Juraszek trafiła do osób najbardziej potrzebujących w gminie Czechowice-Dziedzice
- relacjonują strażacy w mediach społecznościowych.

Całkowity dochód z imprezy zostanie przeznaczony na pokrycie potrzeb podopiecznych Stowarzyszenia Pomoc Raduje.

ar, mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.