Foto

  • 21 września 2023
  • 2 października 2023
  • wyświetleń: 8742

Za nami XVI Memoriał Henryka Puzonia. To zawody z cyklu "Biegiem po Zdrowie"

XVI Memoriał Henryka Puzonia - zawody z cyklu "Biegiem po Zdrowie" cz.1 - 30.09.2023 · fot. Grzegorz Załucki / czecho.pl


XVI Memoriał Henryka Puzonia - zawody z cyklu "Biegiem po Zdrowie" cz.2 - 30.09.2023 · fot. Grzegorz Załucki / czecho.pl
Za nami kolejne wydarzenie w ramach tegorocznego cyklu "Biegiem po Zdrowie". W sobotę, 30 września w Zabrzegu odbył XVI Memoriał Henryka Puzonia. Wzięło w nim udział 354 uczestników.

Wyniki dostępne są TUTAJ.

Celami imprezy są popularyzacja biegów przełajowych wśród dzieci, młodzieży i dorosłych, propagowanie aktywnego spędzania czasu wolnego, a także profilaktyka uzależnień. Organizatorami są Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach, czechowicki MOSiR oraz MKS Czechowice-Dziedzice.

Zadanie finansowane z budżetu Gminy Czechowice-Dziedzice w ramach realizacji Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązania Problemów Alkoholowych oraz przeciwdziałania Narkomanii w Gminie Czechowice-Dziedzice na lata 2022-2025.

Cykl "Biegiem po Zdrowie 2023". Znamy daty biegów i regulamin
Cykl "Biegiem po Zdrowie 2023". Znamy daty biegów i regulamin · fot. MOSiR Czechowice-Dziedzice

BM, mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.