Foto

  • 15 października 2023
  • 23 października 2023
  • wyświetleń: 7177

CH Stara Kablownia ma już 10 lat. Reportaż z otwarcia

Centrum Stara Kablownia Czechowice-Dziedzice
Dokładnie w czwartek 23 października 2013 roku otwarto czechowickie Centrum Handlowe Stara Kablownia. Z okazji 10. rocznicy powstania obiektu przypominamy reportaże portalu czecho.pl z pierwszego dnia "Starej Kablowni" oraz z jej budowy.

O otwarciu CH Stara Kablownia portal czecho.pl pisał w artykule "Otwarto Starą Kablownię - wideo". Jak pisaliśmy, "już w pierwszych godzinach chętnych do zrobienia zakupów nie brakowało". Poniżej nagrania z otwarcia.

Warto dodać, że przez 10 lat otwarcia w CH Stara Kablownia zaszło kilka zmian. Przede wszystkim powstała jego nowa część z trzema sklepami. Nie ma także wielu popularnych wcześniej lokali i sklepów, takich jak Alternative Bar czy też Tesco.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Historyczne ciekawostki

Odkurzamy stare zdjęcia i niezwykłe historie mieszkańców Czechowic-Dziedzic oraz okolicznych miejscowości sprzed lat. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Historyczne ciekawostki" podaj