Foto

  • 9 października 2023
  • wyświetleń: 3346

Ponad 150 zawodników z 6 klubów rywalizowało na Kopalnioku. 34 medale dla MKS

Długodystansowe Mistrzostwa Śląska na czechowickim Kopalnioku - 7.10.2023 · fot. Facebook / MKS Czechowice-Dziedzice Kajaki
W sobotę 7 października na czechowickim Kopalnioku odbyły się Długodystansowe Mistrzostwa Śląska. W zawodach wystartowało ponad 150 zawodników z 6 klubów, w tym prawie wszyscy zawodnicy MKS Czechowice-Dziedzice - 51 osób, które w sumie zdobyły 34 medale.

W zawodach wzięli udział zawodnicy klubów UKS "4" Katowice, UKS Olimpijczyk Nowe Chechło, UKS Świerklaniec, MOSM TYCHY i WKS Aqua Active Kędzierzyn-Koźle. Dla czechowickiego MKS było to równocześnie zakończenie sezonu startowego. Jak wspomnieliśmy we wstępie, czechowiczanie zdobyli w sumie 34 medale: 14 złotych, 10 srebrnych oraz 10 brązowych. Listę można znaleźć w poniższym poście.

Loading...


- Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom. Także tym, którzy zajęli pozostałe miejsca - za walkę do końca w trudnych warunkach (duży wiatr i fala), zdrową sportową rywalizację i godne reprezentowanie naszego MKS Czechowice-Dziedzice. Do zobaczenia w przyszłym sezonie! - podsumował start swoich zawodników czechowicki klub.

mp / czecho.pl

źródło: MKS Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.