Foto

  • 28 maja 2024
  • 29 maja 2024
  • wyświetleń: 3653

Policjanci z regionu rywalizowali w Czechowicach-Dziedzicach

II Zawody Strzeleckie dla Służb mundurowych o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Bielsku-Białej - 25.05.2024 · fot. KMP Bielsko-Biała
W sobotę 25 maja na strzelnicy w Czechowicach-Dziedzicach odbyły się II Zawody Strzeleckie dla Służb mundurowych o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Bielsku-Białej. Do zawodów zgłosiło się łącznie 41 funkcjonariuszy z różnych służb mundurowych.

Zawody zostały zorganizowane przez Komendę Miejską Policji w Bielsku-Białej, Policyjny Klub HDK Legion przy KMP w Bielsku-Białej, Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów woj. śląskiego, IPA Bielsko-Biała oraz SP. AP - Centrum szkoleniowe.

Do zawodów zgłosiło się łącznie 41 funkcjonariuszek i funkcjonariuszy. Reprezentowali oni Komendę Miejską Policji w Bielsku-Białej, Komendę Powiatową Policji w Cieszynie, Komendę Powiatową Policji w Pszczynie, Samodzielny Pododdział Prewencji Policji w Bielsku-Białej, Krajową Administrację Skarbową, Straż Graniczną, a także Urząd Celno-Skarbowy.

Zawody przeprowadzone zostały w formie toru strzeleckiego z wykorzystaniem broni długiej, krótkiej oraz gładkolufowej. Były to zawody indywidualne, w formie dynamicznego toru strzeleckiego.
  • 1. miejsce zajął reprezentant Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej - starszy sierżant Przemysław Zemczak.
  • 2. miejsce zajął reprezentant Krajowej Administracji Skarbowej w Opolu.
  • 3. miejsce zajął reprezentant Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Bielsku-Białej.


Puchary i dyplomy najlepszym strzelcom wręczył zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Bielsku-Białej mł. insp. Grzegorz Jakubiec. Ponadto w trakcie imprezy dzięki wsparciu Sparrow Stowarzyszenie Kolekcjonerów Broni Palnej uczestnicy zawodów mieli możliwość obejrzeć zbiory broni kolekcjonerskiej i historycznej.

Dodatkowo w czasie imprezy została przeprowadzona zbiórka środków na zakup prezentów dla dzieci z Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 3 i 4 w Bielsku-Białej. Policjanci z bielskiego garnizonu objęli je swoim wsparciem.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.