Foto

  • 1 czerwca 2024
  • 20 czerwca 2024
  • wyświetleń: 5554

XXVII Bieg o Puchar Dyrektora MOSiR. Kolejne zawody z cyklu "Biegiem po Zdrowie" za nami

XXVII Bieg o Puchar Dyrektora MOSiR - 15.06.2024 · fot. MOSiR Czechowice-Dziedzice


XXVII Bieg o Puchar Dyrektora MOSiR - 15.06.2024 · fot. MOSiR Czechowice-Dziedzice
W sobotę 15 czerwca odbył się kolejny bieg w ramach tegorocznej edycji cyklu "Biegiem po zdrowie". Mowa o XXVII Biegu o Puchar Dyrektora MOSiR.

Na mecie zameldowało się 369 uczestników. Bieg został rozegrany w kilku kategoriach wiekowych - od roczników 2009 do 2018, a także wśród osób dorosłych. Szczegółowe wyniki można znaleźć TUTAJ.

- W tym dniu nie opuszczała nas piękna pogoda. Do tego świetna atmosfera oraz uśmiechy uczestników upewniły nas po raz kolejny w przekonaniu, że taka inicjatywa oraz forma spędzania czasu wolnego jest trafionym i pomysłem - podkreśla Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach.

Był to drugi przystanek tegorocznego cyklu "Biegiem po Zdrowie". Kolejnym będzie XXVIII Bieg "Olimpijczyka", który zostanie rozegrany tuż po wakacjach - 14 września. Obecna klasyfikacja generalna cyklu znajduje się w TYM MIEJSCU.

Sponsorem głównym Cyklu Biegowego jest UNIMOT Terminale. Zadanie finansowane z budżetu Gminy Czechowice-Dziedzice w ramach realizacji Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązania Problemów Alkoholowych oraz przeciwdziałania Narkomanii w Gminie Czechowice-Dziedzice na lata 2022-2025

Podczas biegu na stadionie MOSiR odbył się także kiermasz charytatywny dla Franka Nowaka i Fabianka Fajferka. Więcej na ten temat portal czecho.pl pisał TUTAJ.

Rusza kolejna edycja Cyklu Biegowego "Biegiem po zdrowie". Znamy terminarz
fot. MOSiR Czechowice-Dziedzice

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.