Foto

  • 5 czerwca 2024
  • 7 czerwca 2024
  • wyświetleń: 630

Pierwszy start zawodników KS SOKÓŁ LOK na Mistrzostwach Polski młodzików i juniorów młodszych

KS SOKÓŁ LOK na Mistrzostwach Polski młodzików i juniorów młodszych - 1.06.2024 · fot. KS SOKÓŁ LOK Czechowice-Dziedzice
W sobotę 1 czerwca zawodnicy klubu strzeleckiego KS SOKÓŁ LOK Czechowice-Dziedzice po raz pierwszy wystartowali w Mistrzostwach Polski LOK młodzików i juniorów młodszych. "Sokoła" reprezentowało 5 osób. Był to ich pierwszy występ w tego typu rywalizacji.

W klasyfikacjach końcowych dwójka zawodników KS SOKÓŁ LOK Czechowice-Dziedzice uplasowała się na miejscach w pierwszej dziesiątce:
  • Bartek, miejsce 7. w konkurencji PPN 50 juniorów młodszych. Dodatkowo Bartek zdobył III klasę sportową PZSS.
  • Olga, miejsce 9. w konkurencji PPN 40 młodziczek.


Klasyfikacja pozostałych zawodników:
  • Oliwier, miejsce 12. w konkurencji KPN 40 młodzików. Dziękujemy JTS Jaworzno za wsparcie naszego zawodnika,
  • Filip, miejsce 17. w konkurencji PPN 40 młodzików.
  • Łukasz, miejsce 21. w konkurencji PPN 40 młodzików.


- W tym roku ograniczyliśmy udział wyłącznie do konkurencji pneumatycznych. W przyszłym roku mamy ambitny plan rozszerzenia tego zakresu o konkurencje kulowe, pistolet i karabin sportowy. Mamy cały rok czasu na przygotowania - relacjonuje KS SOKÓŁ LOK Czechowice-Dziedzice.

Obecnie KS SOKÓŁ LOK Czechowice-Dziedzice wspierają dwie firmy: Logistics Pack i Fizjomed. Klub poszukuje kolejnych sponsorów, aby móc rozszerzyć działalność szkoleniową i w przyszłym roku wystartować w większej liczbie konkurencji.

W zamian za pomoc KS SOKÓŁ LOK Czechowice-Dziedzice może zaproponować wywieszenie baneru reklamowego na strzelnicy oraz promowanie w mediach społecznościowych. Klub zwraca się z prośbą do zainteresowanych firm o kontakt na adres mailowy klub@strzelambolubie.eu.


Loading...

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.