Foto

  • 22 czerwca 2024
  • 5 lipca 2024
  • wyświetleń: 5320

Bronowska Noc Świętojańska z Rotuzem. Dzień pełen atrakcji z turniejem piłki nożnej

Bronowska Noc Świętojańska z Rotuzem - 29.06.2024 · fot. Szymon Bandura
W sobotę 29 czerwca na boisku w Bronowie odbył się rodzinny piknik z mnóstwem atrakcji, na który zaprosił klub Rotuz Bronów. Ponadto rozegrano turniej piłkarski Bronów Summer Cup.

Wydarzenie rozpoczęło się wspomnianym turniejem piki nożnej Bronów Summer Cup. Zmierzyli się zawodnicy z dwóch grup wiekowych - 2013-2014 (8 drużyn) oraz 2015 i młodsi (12 drużyn).

Później wystartowały atrakcje dla dzieci i dorosłych. Na najmłodszych czekały dmuchańce, piana party oraz malowanie twarzy. Dla kreatywnych były warsztaty wianków świętojańskich z kwiaciarnią LAWENDOWA oraz poszukiwanie kwiatu paproci. Nie zabrakło animacji, gier i zabaw oraz mini disco.

Strażacy z OSP Bronów zaprezentowali swoje umiejętności, a miłośnicy słodkości mogli skosztować pysznych ciast na kiermaszu. Dodatkowo odbył się wielki kiermasz zabawek i rękodzieła, grill z wyrobami od Podbeskidzka Wołowina, bufet z zimnymi napojami, lody od DOS LOCOS, wata cukrowa i popcorn.

Wieczorem Rotuz Bronów zaprosił na SOBÓTKĘ ŚWIĘTOJAŃSKĄ - o 19.00 rozpoczęła się zabawa taneczna z DJ-em Sławkiem Szypułą.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Rotuz Bronów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Rotuz Bronów" podaj