Foto

  • 23 czerwca 2024
  • 4 lipca 2024
  • wyświetleń: 9155

Za nami Piknik Rodzinny ze Stowarzyszeniem Nowa Inicjatywa na placu Jana Pawła II

Piknik Rodziny ze Stowarzyszeniem Nowa Inicjatywa na placu Jana Pawła II - 30.06.2024 · fot. Facebook / Stowarzyszenie "Nowa Inicjatywa"
W niedzielę 30 czerwca na placu Jana Pawła II w Czechowicach-Dziedzicach odbył się Piknik Rodzinny organizowany przez Stowarzyszenie Nowa Inicjatywa. Do wspólnej zabawy organizacja zaprosiła już po raz szósty.

Na mieszkańców czekało wiele atrakcji, takich jak gry, zabawy, konkursy i pokazy, które przygotowali m.in. szkoła tańca Mandla, UMKS Trójka, Miejska Biblioteka Publiczna, Towarzystwo Przyjaciół Czechowic-Dziedzic oraz strażacy z OSP "Czechowice" i OSP "Dziedzice". Druhowie rozstawili kurtynę wodną.

Ponadto z Przedsiębiorstwem Komunikacji Miejskiej można było zwiedzić zabytkowy autobus, a z firmą Wigmar ciężarówkę. Straż miejska oznakowywała rowery, a na najmłodszych czekały dmuchańce oraz balony. Nie zabrakło też słodkiego poczęstunku i niespodzianek.

- Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, organizacjom i instytucjom, które wsparły organizację Pikniku Rodzinnego z Nową Inicjatywą, zaangażowały się w jego przygotowanie i przeprowadzenie. Jak zwykle mogliśmy liczyć na Waszą pomoc! To dzięki Wam atrakcji było tak wiele, były tak rozmaite i ciekawe, że wygrały z upałem. Do zobaczenia za rok! - podsumowało na Facebooku Stowarzyszenie "Nowa Inicjatywa".

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.