Foto

  • 11 maja 2024
  • 18 czerwca 2024
  • wyświetleń: 1119

Festiwal Silesia Vice nad zaporą w Łące! Zagrali dla Was DJ-e z Energy2000 i Grantu

Festiwal Silesia Vice nad zaporą w Łące - 15.06.2024 · fot. Grzegorz Załucki / pless.pl
W Ośrodku Sportów Wodnych w Łące w sobotę 15 czerwca odbyła się pierwsza edycja festiwalu Silesia Vice! Zobaczcie fotorelację i zapis relacji live z imprezy!

Rezydenci legendarnych klubów Energy2000 oraz Klubu Grant dostarczyli mnóstwo wspaniałych muzycznych doznań. House music tej nocy przejęło kontrolę nad plażą! Do tego klimat jeziora łąckiego - to idealne połączenie na rozpoczęcie lata!Podziękowania organizatoraPrzez ostatnie tygodnie odliczaliśmy dni do otwarcia SILESIA VICE FESTIVAL, intensywnie pracując nad jego przygotowaniem.

Ten jeden festiwalowy dzień, podczas którego możemy Was przywitać, a następnie przeżywać z Wami sety kolejnych DJ-ów, integrować się z Wami wszystkimi, zacieśniać przyjaźnie i wspólnie przeżywać dobrą zabawę w świetnej i bezpiecznej atmosferze jest dla nas wisienką na torcie, po długich tygodniach przygotowań.

Po zakończeniu festiwalu przychodzi czas podsumowań, ale także i wspomnień w postaci tysięcy zdjęć, Waszych wpisów, uwag i sugestii do których podchodzimy bardzo poważnie. Nie ukrywamy także, że już powoli myślimy o kolejnej edycji naszego festiwalu.

Dziś chcemy Wam serdecznie podziękować za stworzenie absolutnie wyjątkowej oraz jedynej w swoim rodzaju atmosfery, jaka w dniu 15 czerwca zapanowała w Ośrodku Sportów Wodnych w Łące. Mówi się, że atmosferę tworzą ludzie... W takim razie, wyjątkową atmosferę tworzą Wyjątkowi Ludzie.

Jesteśmy szczęśliwi i dumni, że jako organizatorzy spełniliśmy Wasze oczekiwania i, że zechcieliście wziąć udział w naszym festiwalu świetnie się bawiąc i zachowując najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Nasz festiwal nie mógłby się odbyć gdyby nie współpraca z instytucjami i naszymi partnerami. Pragniemy podziękować za okazane wsparcie i współpracę Urzędowi Miejskiemu w Pszczynie, Miejskiemu Ośrodkowi Rekreacji i Sportu w Pszczynie, Pszczyńskiemu Centrum Kultury, Zakładowi Zieleni Miejskiej w Pszczynie oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Studzionce. Dziękujemy Burmistrzowi Pszczyny - Dariuszowi Skrobolowi za objęcie festiwalu honorowym patronatem.

Dziękujemy portalowi pless.pl za objęcie naszego festiwalu patronatem medialnym i za wszystkie publikacje artykułów na swojej stronie. Dziękujemy również firmom Baffi Barber, HEMP PLANT - Babcia Marysia, FLY Store, marce DUDA, Penelope tatto, oraz Studiu ANCLA za dołączenie do naszego wydarzenia i świetną współpracę.

Podziękowania chcemy również skierować do naszych pracowników i rodzin za okazane wsparcie i pracę na pełnych obrotach, bez Was nie dalibyśmy rady.

Dziękujemy!
Krystian Kmiecik
Daniel SKRZYPA Skrzypczyński

ar / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.