Foto

  • 19 czerwca 2024
  • 22 czerwca 2024
  • wyświetleń: 5497

Sukces Młodzieżowej Orkiestry Dętej MDK. Złoty medal na międzynarodowym konkursie!

Sukces Młodzieżowej Orkiestry Dętej MDK. Złoty medal na międzynarodowym konkursie! · fot. Młodzieżowa Orkiestra Dęta MDK
Złoty medal dla Młodzieżowej Orkiestry Dętej MDK na Międzynarodowym Festiwalu Orkiestr Dętych "Złota Lira", który odbył się w Rybniku! Zespół uplasował się w ścisłej czołówce i ustąpił jedynie Harmonie Šternberk.

Dodatkowo wyróżnienie otrzymał solista Orkiestry Wojciech Buczek, który otrzymał Złotą Lirę dla najlepszego solisty festiwalu. Jego interpretacja utworu Artie Shawa została doceniona przez jury i publiczność.

- Ten sukces nie byłby możliwy bez wyjątkowego kapelmistrza, Tomasza Janusza, którego talent i zaangażowanie były kluczowe dla osiągnięcia tego wyniku. Wyrażamy również uznanie dla wszystkich uczestniczących orkiestr, ponieważ poziom tegorocznego festiwalu był niezwykle wysoki - relacjonuje Młodzieżowa Orkiestra Dęta MDK w mediach społecznościowych.

- Szczególne podziękowania kierujemy do organizatorów festiwalu za ogrom pracy włożony w przygotowanie tego wydarzenia. Wyrazy wdzięczności należą się także naszemu pilotowi, Grzegorzowi "Gery" Paszkiewiczowi, który mimo skromnych oczekiwań, pomógł nam osiągnąć znakomity rezultat. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z wyjazdu, które oddają atmosferę tego niezapomnianego wydarzenia - dodał zespół na swoim profilu na Facebooku.

Loading...

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj