Foto

  • 21 czerwca 2024
  • 23 czerwca 2024
  • wyświetleń: 2083

W końcu wakacje! 3300 uczniów gminnych podstawówek rozpoczęło labę

Zakończenie roku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach - 21.06.2024 · fot. Facebook / Gmina Czechowice-Dziedzice
Odbiór świadectwa i wakacje! W gminie Czechowice-Dziedzice letni wypoczynek rozpoczęło w piątek 21 czerwca blisko 3300 uczniów szkół podstawowych.

- Niech to będą tygodnie pełne pozytywnych wrażeń, jednocześnie życzymy Wam bezpiecznych wakacji. Podziękowania za miesiące zaangażowania i trudnej pracy należą się: dyrektorom placówek oświatowych, nauczycielom, pracownikom administracji, uczniom oraz oczywiście rodzicom i opiekunom - napisała gmina Czechowice-Dziedzice w mediach społecznościowych.

Burmistrz Marian Błachut oraz przewodniczący czechowickiej Rady Miejskiej Damian Żelazny wzięli udział w zakończeniu roku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 3 im. Juliusza Słowackiego w Czechowicach-Dziedzicach.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.