Foto

  • 22 czerwca 2024
  • 24 czerwca 2024
  • wyświetleń: 11617

Poranna nawałnica wyrządziła szkody. Ostrzeżenie przed burzami

Powalone drzewo i zerwana linia energetyczna przy ul. Błażeja Olejaka w Ligocie - 22.06.2024 · fot. OSP Ligota
W sobotę 21 czerwca około godz. 8.00 nad naszym regionem przeszła nawałnica. Niestety nie obyło się bez strat. W Ligocie i Bronowie interweniowali strażacy.

Przy ul. ks. Błażeja Olejaka silny wiatr powalił drzewo na samochód osobowy, zostały także zerwane kable energetyczne. W Bronowie przy ul. Alojzego Czyża miejscowi strażacy zostali zadysponowani do powalonego drzewa tarasującego przejazd.

Powalone drzewo przy ul. Alojzego Czyża w Bronowie - 22.06.2024
Powalone drzewo przy ul. Alojzego Czyża w Bronowie - 22.06.2024 · fot. OSP Bronów


O godz: 10:03 strażacy z OSP Czechowice zostali zadysponowani do rozlewiska na ul. Legionów. Po zakończonych działaniach w pobliżu samochodu pożarniczego doszło do kolizji dwóch pojazdów. Druhowie udzielili wsparcia oraz uprzątnęli rozbite szkło. Wracając do remizy, zauważyli przewrócone drzewo na jezdni.

W piątkowy wieczór, także Ligocie, piorun uderzył w dom jednorodzinny przy ul. Pańskiej. Nadpaliła się instalacja elektryczna.

ar / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.