Foto

  • 23 czerwca 2024
  • 29 czerwca 2024
  • wyświetleń: 19168

[FOTO] Balony nad Czechowicami, Bestwiną i Kaniowem. Kilka z nich lądowało awaryjnie

W niedzielę 23 czerwca wieczorem mieszkańcy Czechowic-Dziedzic, Bestwiny i Kaniowa mogli zobaczyć nad swoimi miejscowościami balony biorące udział w IV Zawodach Balonowych o Puchar Marszałka Województwa Śląskiego. Kilka z nich lądowało awaryjnie.

Balony nad Czechowicami-Dziedzicami, Bestwiną i Kaniowem - 23.06.2024 · fot. wpk / czecho.pl / Mariusz Szczęśniak / Nadesłane przez czytelników, Tomasz Jałowiec, Jakub Birek, Gigi, Paweł Szkorupa, Agnieszka


Balony pojawiły się nad Czechowicami-Dziedzicami około godziny 18.30. Jeden z nich wylądował tuż obok strażnicy OSP Czechowice. Jak informują nasi czytelnicy, charakterystyczny czerwony balon leciał nisko nad drzewami oraz liniami wysokiego napięcia.

Loading...


Z kole w Bestwinie tamtejsi strażacy interweniowali przy ulicy Młyńskiej, gdzie według zgłoszenia balon spadł na posesję. Jak podaje OSP Bestwina, po rozpoznaniu okazało się, że "kilka balonów biorących udział w lotach konkursowych awaryjnie lądowało na polach w okolicy ul. Wielodroga w Bestwinie". Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Loading...


IV Zawody Balonowe o Puchar Marszałka Województwa Śląskiego odbywały się w Pszczynie i Tychach, o czym portal czecho.pl pisał TUTAJ. Między innymi nad Czechowicami-Dziedzicami załogi balonów wykonywały wcześniej niezapowiedziane zadania konkursowe.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.