Foto

  • 5 lipca 2024
  • 16 lipca 2024
  • wyświetleń: 12165

Trwa remont czechowickiego Lidla. Nie zrobimy w nim zakupów przez kilka tygodni

Przebudowa sklepu Lidl przy ul. Barlickiego w Czechowicach-Dziedzicach - 5.07.2024 · fot. mp / czecho.pl
Trwa przebudowa czechowickiego marketu sieci Lidl. Obiekt nie tylko zostanie wyremontowany, ale zyska także nowe funkcje.

Remont czechowickiego Lidla trwa od początku lipca. Nieczynny jest nie tylko sklep, ale także parking - cały teren jest odgrodzony.

- Dążymy do tego, aby nasze sklepy były jak najbardziej przyjazne dla klientów i środowiska. W tym celu w naszych obiektach znajdują się szerokie alejki, dbamy o odpowiednią ekspozycję artykułów oraz wykorzystujemy szereg rozwiązań proekologicznych jak oświetlenie LED, instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła czy stacje ładowania pojazdów elektrycznych - przekazała portalowi czecho.pl Aleksandra Robaszkiewicz, dyrektorka ds. Corporate Affairs and CSR Lidl Polska.

- Inwestycja przewiduje modernizację i odświeżenie obiektu wraz z montażem ekologicznych rozwiązań jak pompa ciepła. Dodatkowo przeprowadzenie prac umożliwi w przyszłości zainstalowanie urządzeń do skupu butelek. Renowację przejdzie również nawierzchnia przysklepowego parkingu - dodała przedstawicielka sieci.

Kiedy nastąpi otwarcie marketu po remoncie? Jest ono zaplanowane na godzinę 6.00 w czwartek 8 sierpnia.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.