
Gorące tematy
- 18 września 2011
- wyświetleń: 6494
Tablice wróciły na dworzec
Na terenie dworca autobusowego w Czechowicach-Dziedzicach zamontowano właśnie tablice informacyjne przy wiatach przystankowych. Tablice musiały zostać ściągnięte ponieważ poprawy wymagały fundamenty, na których były zamontowane. Prace wykonano w ramach gwarancji.

Teraz podróżujący autobusem mieszkańcy mogą bez problemów sprawdzić rozkład jazdy. Do ich dyspozycji oprócz 3 tablic jest również monitor informacyjny LCD znajdujący się na ścianie budynku Punktu Sprzedaży Biletów.
Przypomnijmy, że tablice zostały zamontowane w ramach projektu "Nowoczesna Komunikacja w Czechowicach Dziedzicach".
ZOBACZ TAKŻE

Gorący temat[Historyczne ciekawostki] Kalejdoskop miejsca. Opowiadanie o dworcu w Dziedzicach

Nowy rozkład jazdy Kolei Śląskich. Z Czechowic-Dziedzic dojedziemy do Wisły Głębce i Zakopanego

Będzie bezpieczniej. Przejścia dla pieszych przy ligockiej SP3 zostaną przebudowane
.jpg)
[Aktualizacja] Utrudnienia na szlaku kolejowym Tychy - Pszczyna - Czechowice-Dziedzice

Gorący tematW Ligocie ruszyła budowa nowego mostu. Utrudnienia dla kierowców i pasażerów PKM

Mieszkańcy nie chcą poszerzenia ulicy Dolnej. Postulują o ograniczenie ruchu i montaż progów zwalniających
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.