czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Gorące tematy

  • 30 grudnia 2012
  • wyświetleń: 6818

Nagradzają sportowców i trenerów

Sportowcy oraz trenerzy z naszej gminy otrzymali z miejskiego budżetu nagrody za osiągnięte wyniki sportowe przyznane przez władze gminy.

Wśród wyróżnionych znalazł się Robert Szatanik, który m.in. podczas niedawnych 8. Mistrzostw Polski w Tang Soo Do wywalczył złoto. Władze miasta przyznały Szatanikowi nagrodę pieniężną w wysokości 2 tys. zł.

O 1000 zł więcej otrzymali trenerzy Dariusz Pilarz i Edward Apel. Pierwszy z nich trenuje zawodników w sekcji kajak-polo w Uczniowskim Klubie Sportowym "Set" Kaniów. Edward Apel to trener sekcji kajakarstwa Klubu Sportowego "Górnik" Czechowice-Dziedzice.

Wśród nagrodzonych zawodników znalazł się Dominik Pytlarz i Jakub Gola z KS "Górnik" Czechowice-Dziedzice. Obaj zawodnicy otrzymali po 800 zł nagrody pieniężnej za zajęcie III miejsca kat. C-2 w Mistrzostwach Polski w Maratonie Kajakowym.

Kolejny nagrodzony to Arkadiusz Pilarz - zawodnik UKS "Set" Kaniów, który za zajęcie IX miejsca w Mistrzostwach Świata kat. U-21 oraz II miejsca w Mistrzostwach Polski Seniorów otrzymał 1000 zł.

Nagrodę tej samej wysokości otrzymał również Amadeusz Czyż - zawodnik KS "Górnik" Czechowice-Dziedzice za zajęcie I miejsca kat. K-2 w Długodystansowych Mistrzostwach Polski w Maratonie Kajakowym.

Ewelinie Pilarz - zawodniczce KS "Górnik" Czechowice-Dziedzice za zajęcie I i II miejsca w Mistrzostwach Polski oraz II miejsca w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży przyznano nagrodę w wysokości 1220 zł. Nagrodę tej samej wysokości otrzymała jej koleżanka klubowa Justyna Iskrzycka za zajęcie I miejsca i dwóch II miejsc w Mistrzostwach Polski oraz II miejsca w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży.

Nagrodę otrzymała również Paulina Paszek - zawodniczka sekcji kajakarstwa, zajęcie dwóch I miejsc oraz II miejsca w Mistrzostwach Polski i dwóch I miejsc w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży.
Wyróżniony został również Adrian Hołdys - zawodnik sekcji piłki siatkowej grupy młodzików (BIELSKO-BIALSKIE TOWARZYSTWO SPORTOWE "WŁÓKNIARZ").

Podane nagrody mają wartość brutto.

nan / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.