Gorące tematy

  • 4 października 2015
  • 6 października 2015
  • wyświetleń: 15878

Tytuł Top Chef dla Anny Klajmon?

Anna Klajmon, szef kuchni czechowickiego Dworku Stara Cynkownia, bierze udział w piątej edycji popularnego kulinarnego show "Top Chef". Anna Klajmon jest także właścicielką i szefem kuchni bielskiej restauracji Blu. Preferuje kuchnię sezonową, a jedzenie i gotowanie są jej największą pasją.

Anna Klajmon
Anna Klajmon · fot. www.facebook.com/TopChefPolska


Do tej pory odbyły się już cztery odcinki programu i Anna Klajmon jest cały czas w grze. Co ciekawe to niejedyna przedstawicielka naszego regionu. O tytuł Top Chef walczy również specjalizujący się w kuchni śródziemnomorskiej i nowoczesnej - bielszczanin Mateusz Kręcina. Czy komuś z nich uda się powtórzyć sukces zwycięzcy drugiej edycji programu Sebastiana Olmy? O tym przekonamy się za kilka tygodni, tymczasem kolejny odcinek programu już w środę o 20.40 na antenie Polsatu.

Mateusz Kręcina
Mateusz Kręcina · fot. www.facebook.com/TopChefPolska


Program "Top Chef" to polska edycja najlepszego kulinarnego show na świecie. Tutaj do walki na noże stają wyłącznie profesjonaliści. Od uczestników wymaga się perfekcji w każdym calu i różnorodnych zdolności. Program sprawdza podstawowe predyspozycje do bycia szefem kuchni, a także poddaje próbie wszechstronność i kreatywność uczestników. A wszystko weryfikowane jest za pomocą kulinarnych zadań. Uczestników podczas kolejnych konkurencji ocenia jury, na którego czele stoi Wojciech Modest Amaro.

BM / czecho.pl

źródło: Top Chef Polska

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.