Gorące tematy

  • 9 października 2015
  • 26 października 2015
  • wyświetleń: 5455

Biegi z przeszkodami na stadionie

W sobotę, 10 października na stadionie MOSiR odbyły się biegi z przeszkodami JuniorFun oraz HardcoreRun. JuniorFun to bieg dla dzieci w wieku 7-12 lat, natomiast HardcoreRun to wymagająca trasa biegowa z przeszkodami dla osób pełnoletnich.

Biegi z przeszkodami na stadionie - 10.10.2015 · fot. MOSiR


W biegach dziecięcych wystartowało 57 uczestników, wszyscy na mecie byli zmęczeni i bardzo zadowoleni. W biegu głównym wystartowało 48 zawodników na dystansie ok. 1500 m i z 20 przeszkodami. Najlepszy czas to 11 min, ale były osoby, którym trasa pochłonęła nawet 30 min. Na koniec imprezy z trasą zmierzyli się organizatorzy oraz goście specjalni, wśród nich Grzegorz Kotowicz, czechowicki medalista Igrzysk Olimpijskich w kajakarstwie. Najbardziej atrakcyjnymi przeszkodami były "zasieki", w których można było się "wykąpać" w błocie oraz żywa przeszkoda w postaci futbolistów amerykańskich, którzy powalali każdego na ziemię.

Głównym organizatorem i inicjatorem imprezy z ramienia Fitness Club 24 był Miłosz Jarczok, specjalista od biegów z przeszkodami. W zorganizowaniu oraz przeprowadzeniu imprezy pomagało także wielu wolontariuszy.

BM / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.