Gorące tematy

  • 10 listopada 2015
  • 12 grudnia 2015
  • wyświetleń: 11903

Charytatywny Maraton Fitness - foto

W czwartek Pociąg do Stacji Forma, autorski projekt Elżbiety Zarębskiej, zagościł na ul. Tetmajera, gdzie odbył się "Wielki Charytatywny Maraton Fitness" pod patronatem burmistrza Czechowic-Dziedzic. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.

Wielki Charytatywny Maraton Fitness - 10.12.2015 · fot. Elżbieta Zarębska


Organizatorem imprezy była Elżbieta Zarębska, której już od 2000 roku udaje się z dużym powodzeniem organizować Maratony Fitness w naszym mieście. Tym razem celem maratonu była zbiórka darów dla Świetlicy Profilaktyczno-Wychowawczej dla dzieci i młodzieży z gminy Czechowice-Dziedzice imienia Ojca Pio.

- Pragnę gorąco podziękować wszystkim osobom, które wzięły udział w Maratonie i wsparły naszą akcję pomocy dla Świetlicy Profilaktyczno-Wychowawczej im. Ojca Pio - powiedziała Elżbieta Zarębska. - Szczególne podziękowania kieruje do firmy MARBET w Czechowicach-Dziedzicach, siłowni MARTIX w Bielsko-Biała, Dekatlon - Siłownia i Klub Fitness Bielsko-Biała, oraz do wszystkich osób, które obdarowały świetlicę tak dużą ilością pięknych prezentów - dodaje organizatorka maratonu.

BM / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.