Gorące tematy

  • 21 listopada 2015
  • wyświetleń: 3885

Dwa zwycięstwa Mikołaja Wrzoła

W miniony weekend na kortach BKT Advantage Bielsko-Biała odbył się Ogónopolski Turniej Kadetów kategorii 1 do lat 16. W zawodach wystartowało ponad 40 zawodników i zawodniczek. W zawodach bardzo dobrze zaprezentował się mieszkaniec Zabrzega Mikołaj Wrzoł.

kolejny sukces Mikołaja Wrzoła
Kolejny sukces Mikołaja Wrzoła · fot. Wojciech Wrzoł


W turnieju gry pojedynczej chłopców 3-krotny medalista Mistrzostw Polski, Mikołaj był faworytem rozstawionym z numerem jeden. W pierwszej rundzie otrzymał wolny los, w drugiej pokonał Macieja Ziombra (Legia Warszawa) 6/3, 6/3. W ćwierćfinale nie dał szans Bartłomiejowi Nędzy ( Tenis 24 Kraków) 6/1, 6/0. W półfinale pokonał Mateusza Cisło (AZS Poznań) 6/1, 6/1.

W finale okazał się lepszy od Dominika Śliwińskiego zwyciężając 6/2, 6/4. Do tytułu w grze pojedynczej Mikołaj dorzucił również turniejowe zwycięstwo w grze podwójnej. W parze z Maćkiem Ziombrem (Legia Warszawa) pokonali parę Niełacny/Śliwiński 6/1, 6/2.

Więcej informacji o turnieju i pełne wyniki na stronie http://www.tenisbielsko.pl

Mikołaj Wrzoł
Mikołaj Wrzoł · fot. Wojciech Wrzoł

BM / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.