• 22 sierpnia 2016
  • wyświetleń: 1826

MRKS pokonał w Zabrzegu Górala 1956 Żywiec 3:1

W trzecim spotkaniu sezonu, piłkarzom MRKS-u Czechowice-Dziedzice przyszło się mierzyć na stadionie w Zabrzegu z drużyną Górala 1956 Żywiec.

We wczesne - sobotnie popołudnie pojedynek rozpoczął się wyśmienicie dla gospodarzy, bowiem już w 15. minucie atomowym uderzeniem z rzutu wolnego egzekwowanym z około 30. metrów popisał się Krystian Patroń, a po trzech minutach indywidualną akcję celnym strzałem zakończył Rafał Adamczyk.

Później do głosu doszli przyjezdni, w efekcie czego w 40. minucie kontaktowego gola zdobył Maciej Łącki, jednak ostatnie słowo należało do czechowiczan, którzy w 71. minucie za sprawą Mateusza Żyły wykorzystali rzut karny i mogli fetować zwycięstwo 3:1 (2:1).