czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Gorące tematy

  • 26 października 2016
  • wyświetleń: 10076

Pożar przy ulicy Junackiej. Strażacy myśleli, że pali się fabryka - foto

We wtorek po godzinie 23.00 straż pożarna otrzymała zgłoszenie o pożarze kontenera na odpady w firmie zajmującej się produkcją dywanów wełnianych w Czechowicach-Dziedzicach.

Nocny pożar kontenera przy ulicy Junackiej - 25.10.2016 · fot. bielsko.info


Kiedy strażacy przybyli na miejsce zdarzenia, stwierdzono pożar kontenera na odpady poprodukcyjne o kubaturze 6 m3. Znajdował się on w odległości metra od hali magazynowej. Działania zastępów polegały na wykonaniu dostępu do kontenera poprzez rozcięcie kłódki na bramie wjazdowej pod halę oraz podaniu jednego prądu wody na palące się odpady.

Po przygaszeniu pożaru i przekopaniu podano warstwę piany średniej do kontenera by zapobiec ponownemu się rozpaleniu odpadów (w kontenerze znajdowały się odpady poprodukcyjne dywanów tj. folie, filc oraz inne tworzywa sztuczne). Następnie sprawdzono halę magazynową, w której nie stwierdzono ognisk pożaru. Przyczyny zdarzenia ustala przybyła na miejsce policja. W działaniach wzięły udział 3 zastępy straży pożarnej.

ab, sid / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.