czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Gorące tematy

  • 1 grudnia 2017
  • 4 grudnia 2017
  • wyświetleń: 8952

Czechowickie lodowisko już otwarte! Wiele zmian na korzyść łyżwiarzy

W piątek w Czechowicach-Dziedzicach zostało otwarte lodowisko! W sezonie na łyżwiarzy czeka kilka istotnych zmian w funkcjonowaniu obiektu, które mają na celu usprawnienie pracy oraz poprawę komfortu użytkownikom lodowiska. Jedno co zostaje niezmienne to cennik.

Lodowisko przy Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji - 3.12.2016
Lodowisko przy Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji - 3.12.2016 · fot. BM / czecho.pl


Pierwszą zmianą jest wydłużenie czasu funkcjonowania lodowiska do godziny 21.00, a więc ze ślizgawki będzie można skorzystać codziennie w godzinach 9.00-21.00. Obowiązkowa przerwa techniczna będzie w godzinach 14.00-15.00.

W ciągu dnia, w przypadku złych warunków atmosferycznych np. intensywne opady śniegu, pracownik techniczny może zdecydować o dodatkowej przerwie technicznej, celem czyszczenia lodowiska. Co ważne użytkownikom w tym czasie zostanie zatrzymany czas jazdy.

Kolejna zmianą jest wprowadzenie jednolitego komputerowego systemu płatności. System będzie funkcjonował podobnie jak na pływalni "Wodnik" i wykorzystany zostanie także latem w trakcie pracy kąpieliska. Na wejściu otrzymamy opaskę z kodem kreskowym. Naliczanie czasu rozpocznie się po przebraniu się i przygotowaniu do jazdy oraz zeskanowaniu biletu na bramce wejściowej na lodowisko.

lodowisko, mosir
Lodowisko z lotu ptaka - 18.02.2014 · fot. czecho.pl


Klienci płacić będą za skorzystanie z lodowiska przy wyjściu z obiektu. Jedno wejście obejmuje 45 minut jazdy oraz 15 minut na przebranie po zejściu z lodowiska. Po przekroczeniu czasu system będzie naliczał dopłatę zgodnie z cennikiem. Będzie również istniała możliwość wykupienia wejścia na 90 minut jazdy plus 15 minut na przebranie. W związku z nowym systemem, każdy będzie mógł dołączyć do jazdy o dowolnej godzinie, a nie jak dotychczas o każdej pełnej.

Znikają tym samym niedogodności związane z dotychczasową obsługą na turach i dużym ściskiem oraz kolejkami na obiekcie o pełnych godzinach. Kolejnymi udogodnieniami będą wspólny karnet na basen i lodowisko oraz możliwość płatności kartą, której dotychczas na tym obiekcie nie było.

Jak zawsze na obiekcie będzie funkcjonowała wypożyczalnia w której będzie można wypożyczyć łyżwy oraz kaski. Dodatkowo jest możliwość naostrzenia łyżew.

Z myślą o najmłodszych użytkownikach naszego lodowiska, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki na lodzie w ramach akcji promocyjnej "Kinder Pinguii", do dyspozycji będą pingwinki oraz kaski do nauki jazdy.

Ceny za skorzystanie z miejskiej ślizgawki pozostają bez zmian. Cennik jest dostępny na stronie MOSiR-u.

ab / czecho.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.