czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Gorące tematy

  • 21 grudnia 2017
  • 22 grudnia 2017
  • wyświetleń: 7465

[ZDJĘCIA] W krakowskiej pracowni powstaje nowy Pomnik Wolności

Burmistrz Marian Błachut wraz ze swoimi współpracownikami oraz przedstawicielami Rady Miejskiej gościli w krakowskiej pracowni, w której powstaje nowy Pomnik Wolności.

W krakowskiej pracowni powstaje nowy Pomnik Wolności · fot. fb.com/marianblachutburmistrz/


- W gronie współpracowników oraz przedstawicieli Rady Miejskiej miałem przyjemność uczestniczyć w spotkaniu z profesorem Akademii Sztuk Pięknych Karolem Badyną. Gościliśmy w jego pracowni w Krakowie, w której powstaje nowy Pomnik Wolności. Pomnik będzie głównym elementem nowego zagospodarowania skweru u zbiegu ulic Niepodległości i Mickiewicza. Inwestycja, która upamiętni jubileusz 100. rocznicy odzyskania niepodległości, poprawi jednocześnie estetykę przestrzeni miejskiej w ścisłym centrum Czechowic-Dziedzic - poinformował burmistrz Marian Błachut na swojej stronie na facebooku.

W budżecie gminy na 2018 rok na budowę Pomnika Wolności, który powstanie na działce u zbiegu ulic Niepodległości i Mickiewicza, zapisano 170 tys. złotych.

ab / czecho.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.