Gorące tematy

• 8 maja 2018
  • wyświetleń: 4695

Kajakarze MKS Czechowice-Dziedzice wywalczyli 24 medale

W miniony weekend kajakarze MKS Czechowice Dziedzice wywalczyli 24 medale. Wspaniale zaprezentował się Wojciech Pilarz - zawodnik kadry narodowej, który wywalczył dwa złote medale podczas międzynarodowych regat rozgrywanych niemieckim Brandenburgu.

Starty kajakarzy MKS Czechowice-Dziedzice - 5-6.05.2018 · fot. MKS Czechowice-Dziedzice

Wojciech Pilarz zwyciężył w prestiżowej konkurencji kajakowych jedynek na dystansie 200 metrów oraz w czwórce kajakowej, wraz z partnerami z reprezentacji, w wyścigu na 500 metrów .

Ponadto w Katowicach odbyły się Długodystansowe Mistrzostwa Śląska w kajakarstwie klasycznym, w których 28-osbowa reprezentacja czechowickich kajakarzy wywalczyła łącznie 22 medale: 5 złotych, 10 srebrnych, 7 brązowych, w wyścigach na dystansach 3000 oraz 1000 metrów.