Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Gorące tematy

  • 12 maja 2020
  • 17 maja 2020
  • wyświetleń: 5085

Miejskie przedszkola i żłobek otwarte najwcześniej 25 maja

Tydzień temu informowaliśmy Was, że według planów czechowickiego Urzędu Miejskiego przedszkola i żłobek w naszej gminie zostaną otwarte 18 maja. Jednak miejski magistrat zmienił decyzję - placówki dla najmłodszych zostaną otwarte najwcześniej 25 maja.

Przed tygodniem informowaliśmy, że w Żłobku Miejskim oraz przedszkolach publicznych trwają prace nad planowanym na 18 maja br. otwarciem oraz opracowaniem i wdrożeniem - konsultowanych z Sanepidem - zasad funkcjonowania tych placówek w szczególnym reżimie sanitarnym.

Urząd Miejski zastrzegł przy tym, że ostateczna decyzja o dacie otwarcia Żłobka Miejskiego oraz przedszkoli publicznych będzie uzależniona od rozwoju sytuacji epidemiologicznej na terenie gminy oraz regionu.

- W związku z rosnącą na Śląsku liczbą osób zakażonych koronawirusem, kierując się troską o zdrowie i życie mieszkańców, burmistrz Czechowic-Dziedzic podjął decyzję o przesunięciu planowego otwarcia czechowickiego żłobka i przedszkoli o kolejny tydzień. Placówki te zostaną więc otwarte najwcześniej 25 maja, oczywiście w zależności od dalszego rozwoju sytuacji epidemiologicznej w regionie - czytamy w komunikacie czechowickiego Urzędu Miejskiego.

mp / czecho.pl, źródło: www.um.czechowice-dziedzice.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.