Gorące tematy

• 8 lutego 2021
  • wyświetleń: 3485

Kolejne sukcesy zawodników MKS, tym razem w tenisie stołowym

Świetny występ zanotowali zawodnicy MKS Czechowice-Dziedzice w Otwartym Wojewódzkim Turnieju Kadetów oraz Żaków w tenisie stołowym. Wszyscy zawodnicy czechowickiego klubu rozegrali w niedzielę szereg emocjonujących gier.

Kolejne sukcesy zawodników MKS, tym razem w tenisie stołowym · fot. MKS Czechowice-Dziedzice

Złote medale wśród kadetów zdobyli Paweł Polok i Aleksandra Kuzio. - Warto dodać, że w turnieju z udziałem ponad 100 kadetów, Ola i Paweł oddali rywalom tylko 2 sety - podkreśla czechowicki MKS.

Na wyróżnienie zasługuje również występ Mateusza Gawlasa i Emilki Twardawy, którzy w walce ze starszymi o 3 lata rywalami zajęli doskonałe 5 miejsca, przegrywając po jednym pojedynku. W kategorii żaków 5 miejsce zajął Maksymilian Gacek.

źródło: MKS Czechowice-Dziedzice