czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Gorące tematy

 • 9 stycznia 2022
 • wczoraj, 19:26
 • wyświetleń: 5061

Finał WOŚP już 30 stycznia! Znamy szczegóły czechowickiego wydarzenia

Już 30 stycznia 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Znamy coraz więcej szczegółów czechowickiego finału WOŚP, który odbędzie się w Centrum Handlowym Stara Kablownia. Ponadto sztab WOŚP Czechowice-Dziedzice przygotował szereg imprez towarzyszących.

Finał WOŚP już 30 stycznia! Znamy szczegóły czechowickiego wydarzenia
Finał WOŚP już 30 stycznia! Znamy szczegóły czechowickiego wydarzenia · fot. WOŚP Czechowice-Dziedzice


Czechowicki finał WOŚP rozpocznie się już w piątek, 28 stycznia. Sztab z Czechowic-Dziedzic zaprasza w ten dzień na karaoke do Tapster Pub w Pszczynie, podczas którego przewidziano m.in. licytacje. Start imprezy już o godzinie 18.00. Strona wydarzenia dostępna jest tutaj.

Również w piątek, 28 stycznia w Warowni Pszczyńskich Rycerzy odbędzie się "Stand-up dla WOŚP". Wystąpią Rafał Rutkowski, Piotr Przytuła oraz Jakub Poczęty. Open mike: Kuba Wilczek Stand Up, Roman Trávniček. Gospodarz sceny będzie Piotr Przytuła. W przerwach występów odbędą się licytacje.

W sobotę, 29 stycznia w godzinach od 9.00 do 18.00 w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 8 w Czechowicach-Dziedzicach odbędzie się turniej piłki nożnej halowej. Wpisowe, w kwocie minimum 150 zł, zostanie przekazane przez organizatorów - Bielska Federacja Sportów Amatorskich - do puszki Sztabu Czechowice-Dziedzice. Podczas trwania turnieju przewidziane są także licytacje. Zapisy (maksymalnie 16 drużyn) prowadzone są przez e-mail: bielskaliga6@gmail.com. W temacie wiadomości należy wpisać "Turniej WOŚP". O przystąpieniu do turnieju zdecyduje kolejność wpłat u organizatora. Strona wydarzenia na Facebooku dostępna jest tutaj.

Atrakcje dla czechowiczan przygotowała także Szkoła Tańca "Mandla". W sobotę, 29 stycznia odbędzie się maraton taneczny, z kolei 30 stycznia w CH Stara Kablownia odbędą się pokazy tańca, animacje i zabawy taneczne dla dzieci oraz zajęcia dla każdego. Szczegóły w poniższym poście.

Loading...


Niedziela, 30 stycznia to dzień 30. finału WOŚP, który w Czechowicach-Dziedzicach odbędzie się w CH Stara Kablownia. Z tej okazji od godziny 10.00 do 15.00 na parkingu obiektu będzie stał ambulans do RCKiK, w którym będzie można oddać krew. Odbędzie się także dzień dawcy szpiku. Więcej o tym wydarzeniu piszemy tutaj.

O godzinie 16.20 dla czechowiczan wystąpią panie z "Chustotańce w Bielsku-Białej". - To będzie jedna z najsłodszych rzeczy jakie zobaczycie podczas finału. Jest to grupa Mam, które tańczą z Dziećmi w chustach. Dodatkowo... Dziewczyny są sławne. Wystąpiły m.in. w Dzień Dobry TVN, Teleexpress na deser i w TVP3 . To co robią dziewczyny jest absolutnie wyjątkowe. W 2021 roku wzięły udział w IMAsivo. Jest to konkurs, który łączy kobiety ze wszystkich stron świata. W wydarzeniu brały udział 133 zespoły, w tym tylko 4 z Europy i tylko jeden z Polski, nasz z Podbeskidzia. Nie mogę się już doczekać ich występu - opisuje czechowicki sztab WOŚP. Po występie odbędzie się licytacja rzeczy przekazanych przez LennyLamb Polska.

Harmonogram imprezy w pasażu CH Stara Kablownia

 • 13:45-15:00 Mażoretki Perfekto
 • 15:00-15:10 Grupa taneczna Fuego i grupa taneczna Fuerte, taniec jazzowy - instruktor Ewa Czubińska-Dutka
 • 15:20-15:30 Chustotańce Bielsko-Biała z Bielskiego Centrum Kultury im. Marii Koterbskiej
 • 15:30-16:20 koncert Walimy w Kocioł
 • 16:20-16:30 Chustotańce Bielsko-Biała z Bielskiego Centrum Kultury im. Marii Koterbskiej
 • 16:30-18:30 maraton taneczny ze Szkołą Tańca Mandla
 • 19:00-19:50 Total Body Workout z Klaudią i Rafałem z Well Fitness Czechowice-Dziedzice


Atrakcje:
 • Puenta - animacje dla dzieci: malowanie twarzy i balony.
 • O.Dmuchańce - pokazy walk rycerskich, prezentacja zbroi rycerskiej i zabawy animacyjne.
 • TULIMYsię - Ewa Kucharczyk czyli doradca noszenia dzieci w chustach, instruktor masażu Shantala.
 • Akademia fantastyki i japońskich sztuk walki & Powrót Bractwa Śródziemia - grupa rekonstrukcyjna świata Tolkiena czyli Gandalf, Gimli i inni jak z filmu.
 • Stanowisko czechowickiej grupy PCK.
 • Electrifity trening EMS.
 • Strefa football - akademia piłki nożnej dla dzieci.
 • Wariujemy - dietetyka i psychodietetyka.
 • Well Fitness Czechowice-Dziedzice - rozdawanie wejściówek.


Loading...


Podobnie, jak rok temu po naszej gminie będzie jeździć "mobilna puszka". W tym roku pieniądze Fundacji WOSP będzie można przekazać nie tylko gotówką, ale także za pomocą karty płatniczej.

Informacje na bieżąco na temat finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy można znaleźć na profilu czechowickiego sztabu WOŚP na Facebooku. W tym roku wydarzenie odbyła się pod hasłem "Przejrzyj na oczy". Warto dodać, że w wielu miejscach znajdujących się na terenie gminy - m.in. instytucjach oraz sklepach - już teraz można wrzucać datki do specjalnych puszek. W internecie dostępne są także eSkarbonki - jedna z nich prowadzona jest przez sztab WOŚP Czechowice-Dziedzice.

wośp


mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.