czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Gorące tematy

  • 20 sierpnia 2022
  • 22 sierpnia 2022
  • wyświetleń: 7348

[Historyczne ciekawostki] Tak bawiliśmy się na dniach miasta w 2012 roku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Historyczne ciekawostki" podaj

Przed nami 46. Dni Czechowic-Dziedzic, które w tym roku połączone będą ze Świętem Powiatu Bielskiego. Przypomnijmy, wydarzenie odbędzie się w weekend 27 - 28 sierpnia. Z tej okazji przypominamy, jak bawiliśmy się na święcie naszego miasta 10 lat temu. Zobaczcie materiał naszego portalu z 2012 roku!

ReklamaGwiazdami XXXVIII Dni Czechowic-Dziedzic w 2012 roku byli Gienek Loska, Patrycja Markowska oraz Genesis Classic - Ray Wilson & the Berlin Symphony Ensemble. Przed czechowiczanami wystąpił również kabaret Rak. Święto naszego miasta odbyło się na stadionie MOSiR. Podsumowanie Dni Czechowic-Dziedzic 2012 możecie znaleźć w tym artykule.

Dni Czechowic-Dziedzic


Dni Czechowic-Dziedzic 2012 · fot. Bartosz Chlebowski i gekon

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Historyczne ciekawostki

Odkurzamy stare zdjęcia i niezwykłe historie mieszkańców Czechowic-Dziedzic oraz okolicznych miejscowości sprzed lat. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Historyczne ciekawostki" podaj