czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Gorące tematy

  • 26 maja 2023
  • wczoraj, 18:56
  • wyświetleń: 7104

Za wstęp na "żwirownię" zapłacimy dużo drożej... Jest cennik

W poniedziałek, 12 czerwca rusza sezon kąpielowy w Ośrodku Rekreacji i Sportów Wodnych w Kaniowie, czyli na popularnej "żwirowni". Pojawił się właśnie cennik wstępu na obiekt w tym roku. Będzie dużo drożej...

Reklama

Niedziela na Żwirowni w Kaniowie - 24.07.2022
Niedziela na Żwirowni w Kaniowie - 24.07.2022 · fot. czecho.pl


Przypomnijmy, 27 marca bestwińska Rada Gminy podjęła uchwałę w sprawie określenia sezonu kąpielowego na terenie Gminy Bestwina w 2023 roku. W uchwale możemy przeczytać, że tegoroczny sezon kąpielowy na "żwirowni" w Kaniowie rozpocznie się w poniedziałek, 12 czerwca i będzie trwał do 3 września.

Ośrodek Rekreacji i Sportów Wodnych w Kaniowie w sezonie będzie otwarty w godzinach od 10.00 do 21.30. Przewiduje się możliwość zamknięcia obiektu w czasie trwania sezonu w wyniku zaistnienia okoliczności nadzwyczajnych skutkujących koniecznością zamknięcia obiektu.

Kąpielisko będzie udostępnione dla kąpiących się tylko w czasie sezonu kąpielowego. Bę∂zie pod nadzorem ratowników od godziny 10.00 do 20.00, a kąpiel będzie dopuszczalna wyłącznie gdy wywieszona jest biała flaga. Po godzinie 20.00 obowiązuje zakaz kąpieli.

Szczegółowy regulamin można znaleźć tutaj.

Ile zapłacimy za wstęp na kaniowską "żwirownię"? Czeka nas spora podwyżka... Za bilet normalny od poniedziałku do piątku zapłacimy 10 zł, w soboty, niedziele i święta - 15 zł. Za bilet ulgowy w tygodniu zapłacimy 5 zł, a w weekend i święta - 10 zł. Szczegółowy cennik można znaleźć poniżej.

Przypomnijmy, w ubiegłym roku za bilet normalny w tygodniu musieliśmy zapłacić 5 zł, a za ulgowy - 2 złote. Z kolei w soboty, niedziele i święta było to odpowiednio 10 i 5 złotych.

Cennik wstępu na "żwirownię" w sezonie 2023
Cennik wstępu na "żwirownię" w sezonie 2023 · fot. UG Bestwina

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.