czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Najnowsze

  • 20 kwietnia 2017
  • 2 maja 2017
  • wyświetleń: 3245

Złóż życzenia urodzinowe w języku obcym i wygraj kurs językowy!

Za nami:

BEST Centrum Języków Obcych w Czechowicach-Dziedzicach zaprasza do wzięcia udziału w wyjątkowym konkursie urodzinowym pod patronatem czecho.pl.

Reklama

BEST CJO w Czechowicach-Dziedzicach obchodzi swoje okrągłe 10. urodziny. - To dla nas wyjątkowy czas i z tej okazji razem z portalem czecho.pl przygotowaliśmy konkurs dla dzieci i młodzieży szkolnej w wieku 6-13 lat. Do wygrania niezwykle atrakcyjne nagrody - zachęcają organizatorzy.

Dwoje autorów najlepszych prac otrzyma semestralny kurs języka angielskiego o wartości około 700 zł. Do pozostałych laureatów trafią nagrody pocieszenia w postaci książek, fiszek oraz gadżetów, a także rabaty w wysokości 100 zł i 200 zł do wykorzystania na dowolny kurs z oferty BEST Centrum Języków Obcych w Czechowicach-Dziedzicach.

Aby wziąć udział w konkursie należy do 5 maja przesłać lub dostarczyć do oddziału BEST CJO w Czechowicach-Dziedzicach prace konkursowe. Tematem przewodnim tegorocznego konkursu są urodziny, dlatego też praca konkursowa, którą należy przygotować to: Kartka urodzinowa wraz z życzeniami w języku obcym. Akceptowane są prace zarówno w formie papierowej, jak i elektronicznej. Wyniki konkursu ogłoszone zostaną 10 maja.

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.