Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Najnowsze

  • 15 marca 2019
  • 4 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 6003

Zbiórka dla 25-letniego Konrada Zaręby. Młody mężczyzna traci wzrok

Konrad Zaręba, mieszkaniec Bielska-Białej, który wychował się w Czechowicach-Dziedzicach, traci wzrok. 25-latek potrzebuje specjalistycznego sprzętu rehabilitacyjnego oraz urządzeń. W serwisie pomagam.pl uruchomiona została zbiórka na ten cel.

Konrad Zaręba
Konrad Zaręba · fot. pomagam.pl


- Mam 25 lat, w wieku 16 lat zachorowałem na rzadką chorobę genetyczną - samoistne zanikanie komórek macierzystych w plamce żółtej, które są odpowiedzialne za wzrok. Na chwilę obecną posiadam 7% wzroku i grozi mi całkowita ślepota - przedstawia się Konrad Zaręba.

Sam założył zbiórkę pomocy dla siebie. Jak dodaje, pieniądze są potrzebne na sprzęt rehabilitacyjny, m.in lupę elektroniczną, klawiaturę Braille’a, oprogramowanie powiększające do komputera, komputer, telefon z możliwością zainstalowania niezbędnych aplikacji dla osób niewidomych, a także na wizyty w klinikach specjalistycznych w Polsce i zagranicą.

- Od 5 lat jestem na rencie socjalnej, ze względu na chorobę nie mogę podjąć pracy. Mieszkam z mamą, która jest na emeryturze i po dwóch udarach. Jestem w trudnej sytuacji finansowej i nie stać mnie na zakup tak drogiego sprzętu, dzięki któremu będę mógł w miarę normalnie funkcjonować - opisuje swoją sytuację.

Tłumaczy, że środki finansowe, którymi dysponuje, starczają na bieżące wydatki i będzie wdzięczny za jakąkolwiek pomoc od ludzi o dobrym sercu, którzy rozumieją moją trudną sytuację życiową.

Zbiórka prowadzona jest pod adresem: pomagam.pl/qdveacv9

aka / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.