Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Najnowsze

  • 19 maja 2020
  • 23 maja 2020
  • wyświetleń: 1351

Trwa zbiórka czechowickiej fundacji na interwencje pomocy psom

Czechowicka fundacja "Mam kota na punkcie psa" ruszyła z projektem pomocy zaniedbywanym psom na prywatnych posesjach. - Organizujemy budżet, który pomoże nam ratować psy przetrzymywane w skandalicznych warunkach przez swoich pseudowłaścicieli - mówią organizatorzy zbiórki.

Trwa zbiórka czechowickiej fundacji na interwencje pomocy psom
Trwa zbiórka czechowickiej fundacji na interwencje pomocy psom · fot. Mam kota na punkcie psa


W jaki sposób fundacja chce pomóc zaniedbanym psom? - Poprzez konsekwentne kontrole dobrostanu psów w wybranych miejscach. Nie chcemy ratować umierających zwierząt, ale zapobiegać ich maltretowaniu! Lepiej wcześniej, niż za późno... - czytamy na stronie zbiórki. Pieniądze będą przeznaczone na konieczne leczenie, odrobaczenia, odpchlenia, kastracje oraz zakup karmy oraz w razie konieczności bud. Wszystkie te wydatki dotyczą tylko tych osób, które z biedy nie mogą pokryć takich kosztów. Jeżeli będę konieczne dłuższe podróże, to także i zakup benzyny dla wolontariuszy - mówią działacze na rzecz zwierząt.

- Aby pomagać, potrzebne są środki, które pozwolą ratować psiaki. Ratowanie i kombinowanie jak potem za to ratowanie zapłacić zawsze niesie za sobą ryzyko - weterynarze nie chcą leczyć zwierząt na kredyt. Mając budżet będziemy wiarygodni i przygotowani do wsparcia. A przede wszystkim skuteczni. Jeżeli uważacie, że jest to potrzebne, wesprzyjcie! Kochamy = działamy. Dziękujemy za każde wsparcie - mówią obrońcy zwierząt.

Zbiórka dostępna jest na stronie www.ratujemyzwierzaki.pl/zbiorkadlaburka

mp / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.