Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Najnowsze

  • 21 listopada 2020
  • dzisiaj, 06:06
  • wyświetleń: 1153

Wydział komunikacji i transportu zamknięty z powodu koronawirusa

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj

W poniedziałek i wtorek (23, 24 listopada) wydział komunikacji i transportu, oddział zamiejscowy w Czechowicach-Dziedzicach będzie zamknięty. Powodem jest COVID-19.

- Niestety, pandemia koronawirusa nie odpuszcza. W związku z sytuacją zdrowotną naszych pracowników musimy zamknąć czechowicki oddział komunikacji. Zostanie on uruchomiony ponownie w środę. Przepraszamy mieszkańców za niedogodności i prosimy o wyrozumiałość. - informują urzędnicy.

wydział komunikacji i transportu, oddział zamiejscowy w Czechowicach-Dziedzicach


W sprawach dotyczących profilu kandydata na kierowcę oraz rejestracji pojazdów nowych i zagranicznych można zapisywać się do komunikacji w siedzibie starostwa, przy ul. Piastowskiej 40 w Bielsku-Białej. Umawianie wizyt odbywa się tak samo, jak w przypadku oddziału czechowickiego - poprzez elektroniczny system kolejkowy. Jeśli nie ma pośpiechu, od środy ponownie można to zrobić w Czechowicach-Dziedzicach.

ups / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Koronawirus

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.