Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Najnowsze

  • 30 listopada 2020
  • wyświetleń: 298

Koncerty w Poznaniu - na co warto zwrócić uwagę?

Materiał partnera:

Wszyscy lubimy słuchać muzyki. Jest ona przy nas zawsze w czasie jazdy samochodem, przygotowywania śniadania, czy też, kiedy po prostu mamy ochotę odciąć się od rzeczywistości.

Koncerty w Poznaniu - na co warto zwrócić uwagę?
fot. Josh Sorenson / Pexels


Prawda jest jednak taka, że codzienne słuchanie utworów, nijak ma się do prawdziwych koncertów. Wydarzenia w Poznaniu - na jakich warto się skupić?

Koncert kolęd w PoznaniuŚwięta już niedługo, dlatego 12 grudnia warto udać się na koncert w Poznaniu, który sprawi, że w pełni poczujemy ich klimat. Kilka chwil odpoczynku w czasie przedświątecznej bieganiny z pewnością każdemu się przyda, a moment refleksji nad tym, co tak naprawdę jest najważniejsze w Boże Narodzenie, jest bardzo istotny.

Ed Sheeran NightEd Sheeran to niesamowity wykonawca. Na całym świecie może pochwalić się niemałą ilością fanów, a w stolicy Wielkopolski z pewnością również ich nie brakuje. Właśnie dlatego warto udać się na wyjątkowy koncert, w którego czasie będziemy mogli udać się na akustyczną podróż przez twórczość Brytyjczyka. Wieczór 16 grudnia będzie prowadzony przez świetnego wokalistę oraz gitarzystę - Wojciecha Kiełbasę.

Vitalic LIVEPo świetnej trasie w 2019 roku oraz występie na SnowFest Festival, Vitalic Official ponownie zawita w Polsce. Muzycy zrobią wszystko, aby swoimi utworami całkowicie wypełnić mury poznańskiej Tamy. Wydarzenie będzie trwało całą noc, a zaraz obok francuskiej legendy występ będzie miał zespół polskich artystów, którzy zrobią wszystko, aby atmosfera była tak klimatyczna, jak to tylko możliwe. Koncerty Poznań to zawsze coś niezwykle wspaniałego, dlatego nie warto ich pomijać.

Przemysław Śledź i UqSquadPrzemysław Śledź to bardzo utalentowany Gitarzysta, który grał w takich zespołach, jak Animal Farm, Mr Zoob, Hot Water, czy też La Guardia. Obecnie działa on z wszelkiego rodzaju artystami w ramach aranżacji nagrań sesyjnych, utworów, a także organizuje koncerty w Poznaniu i nie tylko. Jego muzyczne doświadczenie jest naprawdę ogromne, dlatego możemy być pewni, że te wydarzenia Poznań zostanie zapamiętana przez jego uczestników na długie lata.

Mimo tego, że obecna sytuacja na świecie sprawia, że organizacja koncertów w Poznaniu jest naprawdę trudne, to twórcy nie próżnują. W związku z tym, jeśli tylko mamy ochotę udać się na wydarzenie muzyczne w stolicy Wielkopolski, nie powinno stanowić to dla nas żadnego problemu.