czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Najnowsze

  • 3 sierpnia 2021
  • wyświetleń: 2880

Kierowca PKM próbował obudzić pasażera. Został zaatakowany

Kierowca czechowickiego PKM próbował obudzić pasażera, jednak podróżujący autobusem zareagował agresywnie i naruszył nietykalność pracownika przedsięiortwa. Do takiego zdarzenia doszło we wtorek, 27 lipca przed godziną 8.00. Sprawca uciekł, jednak został wytypowany.

straż miejska, radiowóz,
Kierowca PKM próbował obudzić pasażera. Został zaatakowany · fot. Straż miejska w Czechowicach-Dziedzicach


Do zdarzenia doszło na pętli autobusowej w Czechowicach-Dziedzicach przy ulicy Górniczej. Na miejsce został skierowany patrol czechowickiej straży miejskiej. Poszkodowany na miejscu oświadczył funkcjonariuszom, że próbował obudzić śpiącego pasażera lecz ten zareagował agresywnie i uderzył go w twarz i kopnął w klatkę piersiową.

- Strażnicy wraz z poszkodowanym spatrolowali teren za sprawcą, lecz nie udało się go zlokalizować. Po uzyskaniu rysopisu atakującego mężczyzny i rozmowy z poszkodowanym, strażnicy wytypowali potencjalnego sprawcę. Jak się okazało, stróże prawa prawidłowo skojarzyli mężczyznę, gdyż poszkodowany rozpoznał go na okazanym zdjęciu. Kierowca został stosownie pouczony o przysługujących mu prawach i toku dalszego postępowania - informuje straż miejska w Czechowicach-Dziedzicach.

mp / czecho.pl, źródło: Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.