czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Najnowsze

  • 6 października 2021
  • 19 października 2021
  • wyświetleń: 5747

[FOTO] MOSiR podsumował "Bieg śladami ks. Londzina"

W sobotę 16 października, na terenie obiektu lekkoatletycznego im. Henryka Puzonia w Zabrzegu odbył się "XVIII Bieg śladami ks. Józefa Londzina", który wchodzi w skład cyklu biegowego "Biegiem po zdrowie".

XVIII Bieg śladami ks. Józefa Londzina - 16.10.2021 · fot. MOSiR Czechowice-Dziedzice


Celem imprezy jest uczczenie pamięci patrona Szkoły Podstawowej w Zabrzegu ks. Józefa Londzina oraz popularyzacja masowych biegów przełajowych wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. Na starcie biegu pojawiło się łącznie 303 zawodników w 12 kategoriach wiekowych. W poszczególnych kategoriach, zgodnie z regulaminem wręczono: medale oraz nagrody.

Loading...


Organizatorem biegu był Urząd Miejski w Czechowicach - Dziedzicach, Sołectwo Zabrzeg, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach, Szkoła Podstawowa im. ks. Józefa Londzina w Zabrzegu, Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej w Zabrzegu. Wyniki XVIII Biegu śladami ks. Józefa Londzina znajdują się tutaj, z kolei klasyfikacja generalna cyklu "Biegiem po Zdrowie" - tutaj.

"XVIII Bieg śladami ks. Józefa Londzina" był przedostatnią imprezą biegową wchodzącą w skład Cyklu Biegowego, który w tym roku liczy 5 biegów. Wielkimi krokami zbliżamy się do ostatniego etapu, którym będzie XXIX Bieg Niepodległości, który odbędzie się 11 listopada.

Rusza tegoroczna edycja cyklu "Biegiem po zdrowie"
Plakat cyklu "Biegiem po Zdrowie" · fot. MOSiR Czechowice-Dziedzice

mp / czecho.pl
źródło: MOSiR Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.