• 18 października 2021
  • wyświetleń: 2931

Kinder Joy of moving Tennis Trophy w SCT Pszczyna

Materiał partnera:

W Śląskim Centrum Tenisa odbył się turniej KINDER Joy of moving Tennis Trophy w kategorii U10 oraz U12. Aż cztery nasze zawodniczki znalazły się w najlepszej ósemce.

Kinder Joy of moving Tennis Trophy w SCT Pszczyna · fot. SCT Pszczyna

Do ćwierćfinału w kategorii U10 dotarła Marcelina Paliczka. W kategorii U12 Wiktoria Nowicka wywalczyła II miejsce, Julia Matuszczyk zdobyła brązowy medal, a Antonina Bryła doszła do ćwierćfinału. Wiktoria otrzymała również nagrodę Fair Play "za radość ze swoich wygranych piłek, a nie za radość z przegranych piłek przeciwniczki".

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za dostarczone emocje i walkę do samego końca!