czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Najnowsze

  • 8 grudnia 2021
  • wyświetleń: 402

Drewniane place zabaw dla dzieci

Materiał partnera:

Dzieci, jak każdy człowiek, potrzebują przebywać wśród innych osób. Kontakt z rówieśnikami uczy budowania relacji i współpracy. Place zabaw umożliwiają spotkania dzieci, zapewniają zabawę, dostarczają wrażeń i doświadczeń. W obecnych czasach spędzamy zbyt dużo czasu w domu, mamy zbyt mało ruchu, który jest tak ważny dla prawidłowego rozwoju najmłodszych. Na placach zabaw dzieci ćwiczą, poprawiają swoją sprawność i wzmacniają mięśnie oraz koordynację.

Linkhouse


Na placu zabaw, czyli na świeżym powietrzuNajwiększą zaletą placów zabaw jest to, że zachęcają do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Możemy spotkać je w parkach, na osiedlach, na boiskach szkolnych i przedszkolnych, ale nie tylko. Place zabaw z drewna to idealne rozwiązanie, które znajdzie zastosowanie w przydomowych ogródkach. Drewniane place zabaw we własnym ogródku nie tylko dostarczą zajęcia naszym dzieciom, ale staną się przepiękną ozdobą. Domki, statki kosmiczne, samoloty, dżungle, remizy, ważki... To tylko niektóre rodzaje placów zabaw, jakie oferuje Ludejo. Zewnętrzne place zabaw z drewna to obopólna korzyść dla rodzica i dziecka, to czas spędzony na świeżym powietrzy wśród zieleni.

Plac zabaw to nie tylko zabawaProducenci placów zabaw odpowiadają na potrzeby dzieci, tworząc miejsca przyjazne, bezpieczne i ciekawe. Producent drewnianych placów zabaw oferuje bogate wyposażenie placów zabaw, które sprawia, że nasze dziecko trenuje i bawi się jednocześnie. Huśtanie się oddziałuje na układ nerwowy i zmysł równowagi, urządzenia zabawowe, takie jak tory przeszkód, ścianki, drabinki sprawiają, że najmłodsi ćwiczą ruchy rąk i nóg oraz pobudzają działanie półkul mózgowych. Piaskownice uczą współpracy z rówieśnikami i budują relacje między dziećmi. Zabawa na placu zabaw to ruch, trening i prawidłowy rozwój.

Polecany producent placów zabaw z drewna LudejoCo wyróżnia place zabaw z drewna? Producent Ludejo stawia sobie za cel stworzenie miejsc do zabawy dla dzieci w naturalnym otoczeniu w zgodzie z naturą. Drewno pozyskiwane jest z nieskażonego terenu leśnego w Europie nad brzegiem rzeki Dźwiny. Stosowane farby i impregnaty są wodorozcieńczalne, a środki czystości mają neutralne ph. Najlepsi fachowcy tworzą elementy w tradycyjnych stolarniach w okolicach Gliwic. Zakład produkcyjny działa na najwyższym poziomie. Dzięki temu Ludejo to certyfikowane place zabaw o wysokiej jakości i trwałości materiałów. Producent placów zabaw tworzy miejsca bezpieczne, kolorowe i atrakcyjne dla małych, jak i starszych dzieci.