czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Najnowsze

  • 11 stycznia 2022
  • 22 stycznia 2022
  • wyświetleń: 1977

Nagroda w wysokości 20 tys. zł trafi do SP nr 10? Trwa głosowanie

Każdy z internautów może pomóc Szkole Podstawowej nr 10 im. ks. Jana Twardowskiego w Czechowicach-Dziedzicach w zdobyciu nagrody w wysokości 20 tysięcy złotych na wyposażenie wspierające edukację ekologiczną. Do głosowania na pracę czechowickich uczniów zachęcił m.in. Marian Błachut, burmistrz Czechowic-Dziedzic.

Praca uczniów SP nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Praca uczniów SP nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach · fot. Facebook / Marian Błachut Burmistrz


Praca o tematyce ekologicznej z czechowickiej SP nr 10 bierze udział w ogólnopolskim konkursie "Nauka z klasą". Zadaniem konkursowym było wykonanie przez uczniów pracy plastycznej "Jestem Ekobohaterem", pokazującej w jaki sposób dbają oni o środowisko od najmłodszych lat.

Praca przygotowana przez uczniów placówki z Czechowic-Dziedzic znalazła się w gronie 40 prac, które przeszły do drugiego etapu konkursu. 20 szkół, których prace zdobędą największą liczbę głosów, wygra po 20 tysięcy złotych na wyposażenie wspierające edukację ekologiczną. Głosowanie jest bardzo łatwe i nie wymaga logowania się - liczy się w nim każdy pojedynczy głos. Do głosowania na pracę czechowickich uczniów zachęcił w mediach społecznościowych m.in. burmistrz Czechowic-Dziedzic, Marian Błachut. Strona internetowa konkursu i głosowania znajduje się tutaj.

Loading...

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.