czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Najnowsze

  • 14 stycznia 2022
  • 15 stycznia 2022
  • wyświetleń: 2123

Fundacja traci przytulisko. Szuka nowych domów dla 10 kotów

Jedyne Przytulisko dla bezdomnych kotów przestaje istnieć - poinformowała czechowicka fundacja Mam kota na punkcie psa w mediach społecznościowych. Powód? Zmienił się właściciel budynku, w którym znajdował się obiekt i teraz w tym miejscu będzie inna działalność gospodarcza

Fundacja traci przytulisko. Szuka nowych domów dla 10 kotów
Fundacja traci przytulisko. Szuka nowych domów dla 10 kotów · fot. Fundacja "Mam kota na punkcie psa"


- Niestety bez tego miejsca nie będziemy mogli już ratować kotków ponieważ nie mamy gdzie je umieszczać. Nie będziemy też szukać nowego lokalu gdyż nas po prostu na to nie stać biorąc pod uwagę obecne ceny. Utrzymywaliśmy to miejsce z Waszych darowizn, nie mamy bowiem innego dofinansowania zewnętrznego - poinformowała fundacja Mam kota na punkcie psa w mediach społecznościowych.

- Zbiórka zorganizowana dla m.in Przytuliska była prowadzona od lipca zeszłego roku, uzbierało się ponad 570 złotych. To za mało by przetrwać i planować kolejne akcje ratunkowe dla kotów. Pracujemy społecznie i jest nas zaledwie garstka wolontariuszy... Nie damy rady - dodała organizacja.

Do tej pory w Przytulisku mieszkało 10 kotów - fundacja pilnie szuka dla nich nowych domów. - Imion kotków tyle, iż trudno wszystkie zapamiętać. Niestety kotki z Czechowic-Dziedzic będą trafiać do przepełnionego Schroniska "Reksio" w Bielsku Białej - podsumowała fundacja. Z fundacją można skontaktować się m.in. poprzez jej profil na Facebooku.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.