czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Najnowsze

  • 17 stycznia 2022
  • wyświetleń: 1501

Czy możesz uchronić się przed wysokimi rachunkami w swoim domu?

Artykuł sponsorowany:

Podwyżki prądu i gazu są nieuniknione! Twierdzisz, że nie można nic z tym zrobić? Czy rzeczywiście?

Czy możesz uchronić się przed wysokimi rachunkami w swoim domu?


Sytuacja na rynku energetycznym jest bardzo niepewna. W sklepie możemy z czegoś zrezygnować, wybrać tańszy produkt. Natomiast nie jesteśmy w stanie zrezygnować z prądu czy gazu! Nie ma chyba osoby w Polsce, która by nie stresowała się opłatami za energię elektryczną. W końcu tylko szalony cieszyłby się na myśl o płaceniu wyższych rachunków. Wiele osób poszukuje innowacyjnych rozwiązań, które spowodowałyby obniżenie rachunków za prąd. Mamy dla Ciebie takie rozwiązanie!

Ceny energii i gazu dla gospodarstw domowych w 202217 grudnia 2021r. prezes Urzędu Regulacji Energetyki zatwierdził taryfy na sprzedaż prądu dla czterech tzw. sprzedawców z urzędu oraz pięciu największych spółek dystrybucyjnych. Stawki za prąd rosną średnio o 37%. Według URE łączny średni wzrost rachunku statystycznego gospodarstwa domowego wyniesie ok. 24% w stosunku do roku 2021.

Tego samego dnia prezes URE zatwierdził też nowe taryfy na sprzedaż gazu dla PGNiG Obrót Detaliczny oraz na dystrybucję tego paliwa dla Polskiej Spółki Gazownictwa. Stawka taryfy za paliwo gazowe rośnie o około 83%. Rachunki za gaz odbiorców domowych w 2022 roku wzrosną o 54%.

Co mogę zrobić, by mój portfel nie odczuł podwyżki?Na początek możesz zastanowić się nad tym, w jaki sposób korzystasz z różnych sprzętów w domu. Od naszych nawyków zależy, jak mocno odczujemy te podwyżki.

Niektóre sprzęty używają więcej prądu, inne mniej. Warto zastanowić się, na jakie sprzęty zwrócić uwagę przy zmianie podejścia do oszczędzania.

Warto również sprawdzić, jak ocieplony jest nasz dom, jaką ma wentylację, jaką mamy jakość okien, czy nie ucieka nam przy nieszczelnych ramach ciepło? Czy nasze żarówki są ledowe, czy tradycyjne? I oczywiście czy nasz sprzęt jest w wysokiej klasie efektywności energetycznej. Spytasz, jaka to klasa? Spieszymy z odpowiedzią.

Najlepsza klasa to oczywiście ta, która zużywa najmniej prądu. To, w jaki sposób jest oznaczana, zależy od tego, czy mamy do czynienia ze starą etykietą, czy z nową klasą energetyczną. Nowa bowiem obowiązuje od wiosny 2021 i niesie ze sobą pewne zmiany w opisie klas energetycznych. Teraz najwyższa kategoria A+++ będzie oznaczona inaczej! W nowej skali nie znajdziemy już "plusów". Obecnie najbardziej energooszczędne sprzęty będą otrzymywały klasyfikację C lub B!

Rok 2022, to rok podwyżek energii i gazu! Czy mogę coś jeszcze zrobić by zaoszczędzić?

Bezpieczna oferta na niepewne czasyJest rozwiązanie, które gwarantuje, że nawet w takich okolicznościach, gdy ceny energii elektrycznej wzrastają, Ty jesteś w stanie zaoszczędzić. Zastanawiasz się pewnie: w jaki sposób? Dwa słowa: AUDYT ENERGETYCZNY. A dokładniej AUDYT TWOICH RACHUNKÓW. Nigdy nie słyszałeś o takiej możliwości? Dzięki wykonaniu wspomnianej weryfikacji:

  • Uzyskujesz informacje o optymalizacji kosztów dystrybucji energii elektrycznej, co bezpośrednio przełoży się na Twoje finansowe zyski.
  • Otrzymujesz kompletne dane i raporty na temat zużycia energii w Twoim domu.
  • Wygenerowane oszczędności z audytu energetycznego to także fantastyczna baza do planowania kolejnych inwestycji.
  • Zapewniasz sobie energię elektryczną pochodzącą z odnawialnych źródeł energii. To spowoduje oszczędności finansowe i podniesie atrakcyjność Twojego domu zarówno w oczach sąsiadów, przyjaciół i znajomych.
  • Otrzymasz realne rozwiązania wprowadzone nawet do 30 dni.


Musisz wiedzieć, że audyt energetyczny pozwala poszukać oszczędności na dystrybucji i dopasować odpowiednie parametry do rzeczywistych potrzeb. Powinno przeprowadzać się go raz na rok. Dzięki czemu otrzymujesz informacje, gdzie uzyskać oszczędności energii, jak również zdobywasz rozwiązania, które pozwolą oszacować Ci ich potencjalną wielkość.

Dlaczego warto podjąć z nami współpracę?Możemy dla Ciebie wykonać taki audyt bezpłatnie. Wystarczy, że Twoje rachunki za prąd będą wynosić powyżej 300 zł miesięcznie, co w skali roku daje 3 600 zł.

Mamy już 5 lat doświadczenia na polskim rynku. Pomogliśmy tysiącom Polaków. Przeprowadziliśmy blisko 2 000 audytów. Dzięki czemu możemy zagwarantować zyski od 10 do 50%.

Z nami zabezpieczysz budżet swojej rodziny oraz domu.

Tańsze rachunki? Jest to możliwe! Nie czekaj, dowiedz się więcej:

DGE SP. Z O.O. Oddział Bielsko-Biała