czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Najnowsze

  • 20 stycznia 2022
  • wyświetleń: 3093

Łukasz Piszczek wróci do kadry? Może zostać asystentem selekcjonera

Niebawem poznamy nazwisko nowego selekcjonera polskiej reprezentacji w piłce nożnej. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że trenerem biało-czerwonych zostanie ponownie Adam Nawałka. W gronie najbliższych współpracowników nowego selekcjonera może się znaleźć pochodzący z Goczałkowic-Zdroju wieloletni reprezentant Polski Łukasz Piszczek.

Łukasz Piszczek
Łukasz Piszczek · fot. Łączy Nas Piłka


Władze krajowej federacji muszą podjąć decyzję kto zostanie nowym selekcjonerem kadry. Zdecydowanym faworytem jest Adam Nawałka, który w 2016 roku doprowadził Polaków do ćwierćfinału Mistrzostw Europy.

Według medialnych doniesień w gronie współpracowników Adama Nawałki może znaleźć się Łukasz Piszczek, który w ubiegłym roku zakończył profesjonalną karierę piłkarską, a obecnie jest graczem i drugim trenerem LKS-u Goczałkowice-Zdrój.

Łukasz Piszczek
Łukasz Piszczek w barwach LKS-u Goczałkowice-Zdrój · fot. Michał Chwieduk / LKS Goczałkowice


W ubiegłym roku Zbigniew Boniek, ówczesny prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej przekazał informację, że pomysł zatrudnienia Łukasza Piszczka na stanowisku asystenta selekcjonera zaproponował ówczesny trener biało-czerwonych Jerzy Brzęczek. Temat upadł po tym, jak Brzęczek przestał być selekcjonerem.

Łukasz Piszczek został zapytany w studiu Viaplay Sport Polska - telewizji, z którą współpracuje - czy jest cos na rzeczy. - Moje nazwisko przewija się w mediach i na tym pozostawmy to - tajemniczo odpowiedział 36-latek.36-letni obrońca w rundzie jesiennej sezonu 2021/2022 zagrał w 17 meczach goczałkowickiej drużyny. Prowadzony przez Damiana Barona klub jest obecnie liderem III ligi.

ab / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.